Najlepszy sklep z biżuterią online!

ZAWIESZKI MODUŁOWE DO BRANSOLETKI 

Jeżeli uwielbiasz podkreślać swoje stylizacje modnymi dodatkami, to biżuteria modułowa jest dla Ciebie najlepszym wyborem. Szeroki wybór zawieszek beads i koralików pozwoli Ci na stworzenie niesamowitej kolekcji. Możesz w każdej chwili zmienić wygląd swojej bransoletki modułowej w zależności od stylizacji lub nawet nastroju. Jedna uniwersalna baza bransoletki modułowej gwarantuję mnogość kompozycji pasujących do każdej stylizacji. Po zakupie podstawowej bazy w postaci bransoletki modułowej przychodzi czas na wybór zawieszek, aby stworzyć swoją wymarzoną kolekcję, która może być odzwierciedleniem Twojej wyjątkowej osobowości. W naszej ofercie znajdziecie szeroki wybór koralików i zawieszek modułowych w zgodzie z najnowszymi trendami, które oprócz atrakcyjnego wyglądu mogą wyrażać wiele wspaniałych uczuć i emocji oraz pozwolą zapamiętać najpiękniejsze historie, jakie napisało nasze życie.

ZAWIESZKI MODUŁOWE BEADS

SYMBOLE W ZAWIESZKACH BEADS

Sprawdź jak łatwo wyrazić uczucia i emocje bez słów za pomocą symboli. W naszej ofercie możecie znaleźć wiele niesamowitych motywów takich jak:

  • Zawieszka Nieskończoność może symbolizować wieczną miłość i stałość, przyjaźń na zawsze.
  • Zawieszka Serce symbolizuje miłość, namiętność, silne uczucia i zmysłowość.
  • Zawieszka Koniczynka to talizman szczęścia, dobrobytu, bogactwa oraz szczęśliwego małżeństwa.
  • Zawieszka Krzyż to symbol chrześcijaństwa i oddania się w opiekę Boga.
  • Zawieszka Okrąg lub kółko jest symbolem siły, harmonii, wewnętrznej równowagi, jedności i doskonałości, ochrony przed złem.

Czy zawieszki Miyou pasują do bransoletki Pandora?

Wiele z naszych złotych zawieszek pasuje do bransoletki Pandora. Aby mieć pewność należy porównać grubość bransoletki ze średnicą otworu w zawieszce.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl