INFOLINIA 9:00-16:00 NUMER TELEFONU: +48 576-332-001
Asortyment Moje zakupy
 • BIŻUTERIA MODUŁOWA CHARMS

 • BIŻUTERIA DAMSKA

 • BIŻUTERIA MĘSKA

 • KOLEKCJE

 • BIŻUTERIA Z GRAWEREM

 • BIŻUTERIA NA PREZENT

 • PUDEŁKA GRAWER

 • Biżuteria na Chrzest Święty - co wybrać? Jaką pamiątkę Chrztu Świętego kupić?
  Biżuteria na Chrzest Święty - co wybrać? Jaką pamiątkę Chrztu Świętego kupić?

  Czy prezent na Chrzest Święty dziecka musi mieć oficjalny charakter i wyróżniać się elegancją? Chrzest ma miejsce tylko raz w życiu, a ponieważ najczęściej dotyczy kilkumiesięcznych dzieci, dzieje się poza ich świadomością. Każde dziecko zaczyna jednak dojrzewać i odkrywać swoją historię. Pamiątka Chrztu Świętego od matki chrzestnej, podobnie jak inne prezenty, stają się okazją do poznawania swojej drogi i tożsamości. 

  Prezent na chrzest - co wybrać?

  Prezent na Chrzest Święty dziecka powinien być wybierany z myślą o tym, że jest prezentem na całe życie. Dobrym pomysłem jest więc biżuteria - dzieci mogą wykorzystać je w przyszłości, zarówno w czasie przyjmowania kolejnych sakramentów, jak i codziennego, dorosłego życia. Biżuteria na chrzest może być złota lub srebrna - to najbardziej klasyczne rozwiązania.

  Biżuteria na chrzest dla chłopca i dziewczynki

  Chrzciny dziewczynki i chłopca są wydarzeniem religijnym, dlatego na prezent warto wybrać np. medalik z wizerunkiem Maryi lub symbolicznego aniołka. Można też zdecydować się na złoty łańcuszek. Dla dziewczynek świetnym pomysłem będzie zakup uniwersalnej biżuterii. W przyszłości wydobędzie tę pamiątkę z szuflady i jako dorosła kobieta, założy na różne okazje - np. na spotkania biznesowe, randki, a nawet na własny ślub! Perspektywiczne prezenty na Chrzest Święty, poza tym, że są pełne klasy, okazują się również prawdziwymi niespodziankami w dorosłości. 

  Pamiątka Chrztu Świętego od chrzestnych

  Na wartościową pamiątki Chrztu Świętego nadają się także obrazki ze specjalnym grawerem. Osobista dedykacja sprawia, że prezent od matki chrzestnej lub ojca chrzestnego, jest bardzo spersonalizowany. Taka pamiątka wcale nie musi leżeć w szufladzie, ale może stać się częścią aranżacji wnętrza pokoju, a później pierwszego mieszkania czy wybudowanego domu! Do każdego obrazka otrzymasz tabliczkę z grawerem z Twoją osobistą dedykacją, dzięki czemu Twój prezent będzie wyjątkowy. Wybierz spośród przygotowanych przez nas dedykacji lub prześlij nam swoje życzenia do wygrawerowania.

  Pamiątki z dzieciństwa i wszystkich uroczystych wydarzeń są bagażem, który chcemy nosić i do którego chętnie wracamy w dorosłym życiu. Warto pamiętać o tym podczas zakupu prezentu na chrzest. W naszym sklepie internetowym dostępna jest piękna biżuteria na chrzest oraz inne formy pamiątek. Posiadamy bogaty asortyment i dużą dostępność produktów.

  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoper Premium