Miyou
Pomoc
Kontakt
W czym możemy Ci pomóc?
 • Co zrobić aby zwrócić produkt?

  Jeżeli chcesz zwrócić do nas produkt odeślij go na adres: Miyou, Gdów 285, 32-420 Gdów
  1. Koszt odesłania produktów pokrywa kupujący.
  2. Do przesyłki dołącz formularz zwrotu (lub wyslij mailem) dostępny pod tym linkiem oraz dowód zakupu.

  Szczegółowy regulamin zwrotów dostępny jest pod tym linkiem.

 • Gdzie wysłać zwracany produkt?

  Zwracane produkty wyślij na adres: Miyou,
  Gdów 285, 32-420 Gdów

 • Ile mam czasu na zwrot?

  Od umowy możesz odstąpić w terminie 14 dni, lub warunkowo do 30 dniu jeżeli spełnisz odpowiednie warunki:

  1. Produkt posiada oryginalne metki oraz opakowanie.
  2. Produkt nie posiada oznakowań użytkowania.
  3. Złgłosisz chęć odstąpienia od umowy w formie pisemnej lub na e-mail w terminie do 30 dni od daty zakupu.

 • Co zrobić aby wymienić na inny rozmiar?

  Nie ma możliwości wymiany produktów na inny rozmiar, jeżeli jesteś zainteresowany innym rozmiarem proszę o zwrot zakupionego produktu a w międzyczasie zakup innego rozmiaru.

 • Kiedy otrzymam zwrot pieniędzy?

  Dokonane przez Ciebie płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy na zasadach wskazanych w regulaminie zwrócimy Ci niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania od Ciebie oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

  Możemy wstrzymać się ze zwrotem otrzymanej od Ciebie płatności do chwili otrzymania rzeczy z powrotem.
  Płatność zostanie zwrócona w tej samej formie w jakiej zamówienie zostało opłacone.

 • Jak złożyc reklamację?

  Jeśli jesteś konsumentem, w przypadku gdy zakupiony u nas towar okaże się wadliwy, masz prawo reklamować go w oparciu o rękojmię. Reklamację najlepiej złożyć na adres e-mail: sklep@miyou.pl dołączając zdjęcia reklamowanego produktu wraz z opisem.

 • Jak długo rozpatrywana jest reklamacja?

  Rozpatrzenie Twojej reklamacji (ustosunkowanie się do niej) nastąpi w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez nas Twojego zgłoszenia reklamacyjnego.

  Więcej informacji na temat reklamacji znajdziesz w naszym Regulaminie sprzedaży.

 • Jaki jest czas realizacji zamówień?

  Zamówienia złożone i opłacone do godziny 13:00 w dni robocze wysyłamy tego samego dnia. W szczególnych przypadkach zamówień z grawerem ten czas może się wydłużyc do 1 dzeń roboczy.

 • Zamówienia z grawerem

  Jeżeli nie podałeś dokładnych informacji dotyczących grawera, czas wysyłki może się wydłużyć do momentu otrzymania od Ciebie dokładnych informacji dotyczących grawera.

Dział obsługi klienta


tel: 576332001
email: zamowienia@miyou.pl

Godziny pracy infolinii:
poniedziałek - piątek | 9:00 - 15:00


Adres firmy:
ul. Krakowska 285
32-420 Gdów

Formularz kontaktowy

* - Pole wymagane

Zapisz się na newsletter i zgarnij 10% rabatu na pierwsze zakupy!
Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami w naszym sklepie!

Prezent na Dzień Kobiet 8 marca - poradnik

Co kupić na Prezent na Dzień Kobiet - 8 marca

 

Małymi krokami zbliża się "Dzień Kobiet", święto w który obdarowujemy nasze kochane kobiety prezentami. 8 marca to dzień, który podkreśla jak ważną rolę w naszym życiu, stanowią kobiety. Ten poradnik, ma za zadanie pomóc Ci w wyborze prezentu na Dzień Kobiet. Ponieważ każda kobieta jest wyjątkowa, warto, aby prezent, który otrzyma również, był wyjątkowy i trafiał w jej gusta. Nic nie cieszy bardziej niż trafiony prezent. Aby prezent na Dzień Kobiet był udany, należy pamiętać o kilku istotnych kryteriach, o których przeczytasz w naszym poradniku.

 

 

Prezent na Dzień Kobiet - Dlaczego biżuteria srebrna?

Biżuteria to ponadczasowy prezent, ponieważ nie traci na wartości, będzie służyć przez wiele lat i przypominać o wspaniałych chwilach oraz o osobie, która ją podarowała. Obdarowanie kobiety biżuterią to zawsze elegancki i szlachetny gest. Naszą propozycją na to wyjątkowe święto będzie właśnie biżuteria srebrna oraz biżuteria srebrna pozłacana. Srebrne kolczyki, srebrne bransoletki i naszyjniki z kamieniami to biżuteria, która łączy w sobie klasykę z nowoczesnością. Biżuteria srebrna to prezent uniwersalny, ponieważ można ją nosić zarówno na co dzień do pracy, jak również zakładać na wyjątkowe okazje. Dobrze dobrana biżuteria srebrna potrafi delikatnie podkreślić urodę kobiety.

 

 

 

Jaką biżuterię srebrną na prezent na Dzień Kobiet wybrać?

Wybierając biżuterię na prezent dla kobiety, warto zwrócić szczególną uwagę na typ urody osoby, którą chcemy obdarować. Tradycyjnie kolor noszonej biżuterii określamy za pomocą koloru skóry. Cieplejsze tony skóry oznaczają kolor złoty, chłodniejsze tony skóry oznaczają kolor srebrny. Należy pamiętać, że nie jest to zasada nie do złamania, i wiele kobiet nosi różne kolory biżuterii, nie koniecznie stosując się do przytoczonej zasady. Natomiast jest to efekt zauważalny, ponieważ Panie, które posiadają cieplejsze tony, lepiej wyglądają w biżuterii złotej, a panie z zimnymi tonami w biżuterii srebrnej. Osoby o neutralnej tonacji skóry, wyglądają dobrze zarówno w biżuterii srebrnej jak i złotej. Stosując się do takiej zasady biżuteria mniej kontrastuje i staje się pięknym dodatkiem, który podkreśla urodę kobiety, zbytnio jej nie przytłaczając.

   

Jak rozpoznać odcień skóry?

W tej części poradnika: "Prezent na Dzień Kobiet" dowiesz się, w jaki sposób rozpoznać odcień skóry. Najlepiej zrobić to na wewnętrznej stronie nadgarstka, gdzie znajduje się dużo naczyń krwionośnych. Osoby z żyłami w odcieniach koloru niebieskiego - fioletowego, które bardzo łatwo ulegają poparzeniom słonecznym, posiadają zimne odcienie skóry. Osoby z zielonymi żyłami, oliwkową lub ciemniejszą karnacją, które bezproblemowo opalają się na słońcu, posiadają ciepłe tony skóry. Natomiast osoby, z żyłami w kolorze między niebieskim a zielonym posiadają neutralne tony skóry.

 

Sposób na udany prezent na Dzień Kobiet

Jeśli wybierasz biżuterię na prezent i nie masz pewności, jaki kolor wybrać, dobrze jest mieć oko na to, jaki kolor biżuterii nosi obdarowana osoba. Jeśli jest to możliwe, zerknij na jej kolekcję biżuterii, aby zobaczyć jaki kolor dominuje. To świetny sposób, aby sprawdzić, co lubi nosić. Aby cała akcja się udała, zadaj sobie kilka istotnych pytań:

 • Czy woli biżuterię w kolorze złota, czy srebra? A może mieszankę.
 • Czy jej biżuteria jest mała i subtelna, czy może większa, która przyciąga wzrok?
 • Jakiego koloru kamienie, najczęściej występują w jej kolekcji?
 • Jaki kolor dominuje w jej kolekcji?
 • Jaki typ biżuterii dominuje w jej kolekcji? Czy są to kolczyki, bransoletki czy naszyjniki?
 • Jakie style biżuterii dominują: kolczyki wiszące, sztyfty, długie lub krótkie naszyjniki, czy nosi bransoletki sztywne, czy z łańcuszkiem?
 • Czy biżuteria ma małą skromną formę, czy są to raczej wzory geometryczne, serca, motywy zwierzęce, kwiaty?

Jeżeli będziesz w stanie odpowiedzieć na te pytania - to już jesteś bliżej zakupu udanego prezentu na Dzień Kobiet. Taki mały test pozwoli Ci określić jakiej biżuterii najlepiej szukać, w jakiej kolorystyce i formie, na które kamienie w biżuterii się zdecydować.

 

Biżuteria a kształt twarzy

Kolejnym sposobem na udany prezent może być dobranie biżuterii do kształtu twarzy. Czasami mamy wrażenie, że biżuteria, która świetnie wygląda na modelce lub popiersiu, nie wygląda już tak dobrze na danej osobie. Taki efekt może występować przy nieodpowiednio dobranej biżuterii do kształtu twarzy.

 • Twarz w kształcie owalu - twarz owalna jest dłuższa niż szeroka i jest zaokrąglona bez ostrych kątów. Owalna twarz jest najbardziej uniwersalna, ponieważ pasuje do niej praktycznie każdy rodzaj kolczyków. Należy jednak unikać zbyt długich form, aby nie wydłużały kształtu twarzy. Jeżeli chodzi o naszyjniki to najlepiej wybrać te z owalnymi kształtami i miękkimi krzywiznami.
 • Twarz w kształcie kwadratu - charakteryzuje  się kwadratową formą, kanciastą szczęką z małymi krzywiznami. Szerokość i długość twarzy jest zazwyczaj bardzo zbliżona. Szczęka, kości policzkowe i czoło mają zbliżoną szerokość. Najlepiej do takiego kształtu twarzy wybrać kolczyki o dużych owalnych kształtach, kolczyki wiszące lub długie i wąskie, aby wydłużyć i zwęzić twarz. W przypadku naszyjników najlepiej wybierać długie naszyjniki z zaokrągleniami lub z większym wisiorem, który przykuję uwagę poniżej szyi, wydłużając optycznie twarz. Bogate w zawijasy i zaokrąglenia formy mogą zmiękczyć zarys szczęki.
 • Twarz okrągła - okrągła twarz ma bardzo zbliżoną długość i szerokość. Okrągłe twarze są miękkie i zakrzywione. Do okrągłej twarzy najlepiej dobrać długie kolczyki, wąskie kolczyki wiszące, pionowe formy kolczyków, które wydłużą optycznie twarz. Jeżeli chodzi o naszyjniki to warto wybierać dłuższe naszyjniki z ciekawymi wisorkami, które tak jak w przypadku twarzy w kształcie kwadratu przyciągają uwagę, poniżej linii szyi tworząc literę V.
 • Twarz w kształcie prostokąta - jest dłuższa niż szeroka. Szerokość podbródka, kości policzkowych oraz czoła jest bardzo zbliżona. Przy twarzy prostokątnej najlepiej wybrać biżuterię, która optycznie skróci długą pionową linię twarzy i poszerzy jej szerokość. Warto zdecydować się tutaj na duże i odważne formy kolczyków, które poszerzą twarz. Kolczyki krótkie, które znajdą się bliżej ucha to odpowiedni wybór. Tak samo należy postąpić w przypadku naszyjników, które powinny być krótsze i osadzone bliżej szyi.
 • Twarz w kształcie serca - charakteryzuje się szerokim czołem i policzkami oraz mocną linią szczęki, która zwęża się do wąskiego podbródka. W tym wypadku najlepiej wybrać formę biżuterii, która optycznie zwęzi szeroką linię czoła i policzków, przywracając proporcję twarzy. Najlepiej wybrać naszyjniki krótkie, bogate w krzywizny, ponieważ zmniejszą optycznie długość w linii szczęki oraz zmiękczą ostry podbródek. W przypadku kolczyków najlepiej wybrać krótsze formy, które swoją najszerszą część będą miały w okolicy żuchwy. Należy unikać bardzo wąskich i długich kolczyków.

 

Jakiej biżuterii szukać na prezent na Dzień Kobiet?

Po przeczytaniu poradnika jesteś już gotowy/gotowa na poszukiwanie udanego prezentu. Specjalnie z okazji "Dnia Kobiet" przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną promocję 10% rabatu na biżuterię srebrną oraz biżuterię srebrną pozłacaną z kolekcji Art Deco, która będzie trwała od 22.02 - 8.03.2021. Wszystkie nasze propozycje biżuterii w promocji znajdziesz tutaj w kategorii: "Prezent na Dzień Kobiet". Poniżej znajdziesz zdjęcia przykładowe biżuterii w promocji.

  

 

Ozdobne pudełko z grawerem

Twój prezent możesz wzbogacić o piękne pudełeczko z Twoją osobistą dedykacją. Na tabliczce umieszczonej w pudełeczku możemy wygrawerować Twoje życzenia lub krótką wiadomość. Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka ciekawych wzorów, które możesz wybrać. Poniżej znajdziesz nasze propozycje. Tak skompletowany prezent z pewnością wywoła wiele pozytywnych emocji oraz uśmiech na twarzy obdarowanej kobiety.

do góry
Szablon Shoper Icon™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium